LOEWE

 

LOEWE.

História spoločnosti Loewe AG, ktorá je na vedúcej pozícii ako Premium značka v oblasti spotrební elektroniky, bola založená v roku 1923, kedy výskumník a podnikateľ Dr. Siegmund Loewe otvorl v Berlíne malú dielňu na výrobu rádioprijímačov. Od samotného začiatku bola spoločnosť Loewe charakterizovaná priekopníckym duchom a modernými inováciami. Loewe pritiahlo pozornosť v medzinárodnom meradle v roku 1931 s celosvetovou prvou verejnou prezentáciou televízneho prijímača. Ďalšie kroky na ceste úspechu nasledovaly. Prvý kazetový magnetofón v roku 1950, prvý európsky videorekordér v roku 1961 a prvý stereofónný televízor v roku 1985. Úplne novú generáciu designu a technologicky orientovaných televízorov uviedlo Loewe v podobe revolučného modelu LOEWE Art 1, ktorý je umiestnený v múzeu moderného umenia v New Yorku.

                                         

Skladba výrobkov Loewe pozostáva z TV prijímačov, prehrávačovBlu-ray a  DVD diskov, HDD rekordérov, kompletných audio systémov a reproduktorov. Tieto komponenty je možné kombinovať a zostavovať z nich množstvo variant riešení domáceho kina, ktoré sú spolu dokonale zladené tak po stránke technológie, tak i designu.

Loewe je na európskom trhu leader v riešení systémov domáceho kina pre najnáročnejších zákazníkov. Dôležitým faktorom, ktorý ovplyvnil úspech Loewe je schopnosť kombinovať high-tech inovácie, kvalitu, design s použitím v praxi.

Výrobky Loewe sa vyznačujú čistými, ostro rezanými líniami v elegantnej, nadčasovej a štýlovej podobe. Nielen v Nemecku obdržala spoločnosť Loewe viac ako 200 ocenení za design.

Jedna z kľúčových silných stránok Loewe je fantastická atraktivita značky, ktorá je postavená na základe atraktivity samotných výrobkov. Jadrom hodnôt značky Loewe sú minimalistický design, zmysluplné inovácie a nezameniteľná jedinečnosť.

Sídlom spoločnosti Loewe je Kronach, v Bavorsku, Nemecko. V Kronachu je už niekoľko desaťročí etablovaná produkcia, vývoj i výskum. Loewe ako stredne veľká spoločnosť ťaží  z krátkych rozhodovacích procesov, pružného vývoja a výroby s vysoko motivovanou, tímovo orientovanou pracovnou silou. Loewe je zastúpená vo viac ako 50 krajinách po celom svete. 

Informácie ohľadom cien a dostupnosti na obchod@artaudio.sk, 0905 304 744 alebo 0917 176 815